HAKEM HEYETİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

Ayşe Demirbaş
Başak Elibol
Bilge İrem Ulukuş
Burcu Sarıtaş
Cansu Altun
Emine Gül Tuğba
Erenşah Başaran
Esra Elden
Gül Tok
Hande Sağlam
Hasibe Sulak
Hazal Yorulmaz
Merve Yavuzdemir
Nerve Cansu İşeri
Nisa Yeşilgül Mehmetçik
Özlem Ertekin
Özlem Şahinalp
Pervin Soyer
Rabia Zülal Açar
Seda Keskin
Selda Sezer
Selin Aysalar
Sultan Uzun
Yağmur Gömürlü
Elif Şentürk Yurdunuseven
Esra Saygın
Melike Ateş
Sibel Öztürk
Sümeyye Kahraman

İNOVASYONDA KADIN
6. GİRİŞİMCİLİK KAMPI 2021

Kadınların girişimcilik cesaretini artırmak ve projelerini, istihdam potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürmelerine destek olmak amacıyla düzenlenen İnovasyonda Kadın Projesi yeni kadın girişimcilerini bekliyor.

İnovasyonda Kadın Projesi; KADEM, TÜBİTAK Marmara Teknokent, Bilişim Vadisi ve KOSGEB iş birliğiyle bu yıl 11 – 17 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.

İlk başvuru sürecinin sonunda hakem heyetinin değerlendirmeleri sonucu kampa katılmaya hak kazanacak 30 girişimci kadın, 7 gün süreyle eğitime tabi tutulacak. Kadın girişimcilere Girişimcilik ve Start Up Ekosistemi, Start Up Analizi ve Teknolojik Olgunluk, Girişimcilikte Liderlik, İş Fikirleri Swot Analizi, İş Hukuku ve Mentörlük gibi pek çok başlık altında eğitimler verilecek.

Eğitim kampı sonunda hakem heyetinin değerlendirmeleri sonucu finale kalan 5 başarılı proje sahibine (bir yıl içerisinde ulusal ve uluslararası destek programlarından destek alması durumunda) 50 bin TL para ödülü verilecek.

Yurdun dört bir yanındaki kadın girişimcilerimizi, Türkiye’de çok örneği olmayan bu sıra dışı projeye katılmaya davet ediyoruz.

6. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampımıza Ntv, Kanal 7 Medya Grubu ve Sabah Gazetesi medya sponsoru olarak destek vermektedirler.

Girişimcilik Kampı

Proje Destekleri

Eğitim Başlıkları

İnovasyonda Kadın 6. Girişimcilik Kampı

BAŞVURU SÜRESİ SONA ERMİŞTİR

17 Ekim Pazar 2021 Ödül Töreninde görüşmek üzere 🖐🏻