İNOVASYONDA KADIN
6. GİRİŞİMCİLİK KAMPI 2021

Kadınların girişimcilik cesaretini artırmak ve projelerini, istihdam potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürmelerine destek olmak amacıyla düzenlenen İnovasyonda Kadın Projesi yeni kadın girişimcilerini bekliyor.

İnovasyonda Kadın Projesi; KADEM, TÜBİTAK Marmara Teknokent, Bilişim Vadisi ve KOSGEB iş birliğiyle bu yıl 11 – 17 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.

İlk başvuru sürecinin sonunda hakem heyetinin değerlendirmeleri sonucu kampa katılmaya hak kazanacak 30 girişimci kadın, 7 gün süreyle eğitime tabi tutulacak. Kadın girişimcilere Girişimcilik ve Start Up Ekosistemi, Start Up Analizi ve Teknolojik Olgunluk, Girişimcilikte Liderlik, İş Fikirleri Swot Analizi, İş Hukuku ve Mentörlük gibi pek çok başlık altında eğitimler verilecek.

Eğitim kampı sonunda hakem heyetinin değerlendirmeleri sonucu finale kalan 5 başarılı proje sahibine (bir yıl içerisinde ulusal ve uluslararası destek programlarından destek alması durumunda) 50 bin TL para ödülü verilecek.

Yurdun dört bir yanındaki kadın girişimcilerimizi, Türkiye’de çok örneği olmayan bu sıra dışı projeye katılmaya davet ediyoruz.

6. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampımıza Ntv, Kanal 7 Medya Grubu ve Sabah Gazetesi medya sponsoru olarak destek vermektedirler.

Girişimcilik Kampı

Proje Destekleri

Eğitim Başlıkları

İnovasyonda Kadın 6. Girişimcilik Kampı

BAŞVURU SÜRESİ SONA ERMİŞTİR

17 Ekim Pazar 2021 Ödül Töreninde görüşmek üzere 🖐🏻